Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Alytaus apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

ALYTAUS APYLINKĖS TEISMO ALYTAUS, DRUSKININKŲ, LAZDIJŲ, PRIENŲ, VARĖNOS RŪMŲ DARBO ORGANIZAVIMAS, ATŠAUKUS KARANTINĄ

ALYTAUS APYLINKĖS TEISMO ALYTAUS, DRUSKININKŲ, LAZDIJŲ, PRIENŲ, VARĖNOS RŪMŲ DARBO ORGANIZAVIMAS, ATŠAUKUS KARANTINĄ
2021-07-07

Informuojame, kad nors šalyje ir atšauktas karantinas, tačiau atkreipiame dėmesį, kad atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. birželio 28 d. nutarimą Nr. 499 „ Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“  pripažinimo netekusiu galios“  nuo 2021 m. liepos 1  d. Alytaus apylinkės teismo Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Prienų, Varėnos rūmuose išlieka atitinkami reikalavimai teismo lankytojams:

  • Patekus į teismo patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kitų higienos reikalavimų (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.).
  • Visi asmenys teismo patalpų uždarose erdvėse privalo dėvėti kaukes. Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) leidžiama nedėvėti asmenims iki 6 metų amžiaus bei neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
  • Į teismą griežtai draudžiama vykti asmenims turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz. karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
  • Teismo patalpose esantys asmenys (procese dalyvaujantys asmenys) privalo laikytis ne mažesnio nei 2 (dviejų) metrų atstumo tarp asmenų.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Jurgita Urbanavičiūtė

Alytaus apylinkės teismo

administracijos sekretorė

Tel. 8 315 73 544

El. p. jurgita.urbanaviciute@teismas.lt

https://alytaus.teismai.lt/

Informacija atnaujinta 2021-07-07 10:53:56