Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Alytaus apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

TEISMO KANCLERĖ VILMA GRIGARAVIČIENĖ PALIEKA ALYTAUS TEISMĄ

TEISMO KANCLERĖ VILMA GRIGARAVIČIENĖ PALIEKA ALYTAUS TEISMĄ
2021-02-04

      Šiandien Alytaus apylinkės teisme paskutinė darbo diena teismo kanclerei Vilmai Grigaravičienei. Kanclerė teismų sistemos nepalieka, savo darbinę veiklą tęs Vilniaus regiono apylinkės teisme.

      Teismo pirmininkė Irmutė Kliučinskienė, atsisveikindama su Kanclere, sakė, jog jaučiasi dėkinga likimui už padovanotą galimybę būti šalia, dirbti, kurti, generuoti idėjas ir su meile džiaugtis jų rezultatais, su didžiausiu azartu lukštenti iššūkius, o aplankius nesėkmėms, suprasti, kad juokas yra geriau už ašaras, už pajautimą, kad būti kitokiam yra turtas, o ne pavojus, už žinojimą, jog tai, kas jungia žmones, yra svarbiau už bet kokius pasaulio titulus, supratimą, kad viskas šioje žemėje įveikiama, kai garbingai ir oriai žygiuoji savo keliu. Pirmininkė teigė, jog su didžiausia meile ir pagarba širdyse kolektyvas paleidžia Vilmą, nes laukia naujas kelias. Linkėjo ir toliau būti mylima, gerbiama ir laiminga.

      Dėl šalyje galiojančio karantino išleistuvės vyko nuotoliniu būdu informacinių technologijų pagalba, tačiau kolektyvas negailėjo gerų žodžių Vilmai – dėkojo už didelį indėlį sklandžiai teismo veiklai, empatiją, šilumą, nuoširdumą, gebėjimą vienyti kolektyvą. Naujame kelyje linkėjo sklandžių darbų, sėkmės, tikėjimo ir žengti į priekį aukštai iškelta galva.

      Atsisveikindama su kolektyvu, Vilma Grigaravičienė dėkojo už palaikymą, patirtis, patarimus, pamokas, šypsenas, pagalbą, už grįžtamąjį ryšį, bendradarbiavimą, o visų svarbiausia - bendrystę ir draugystę. Kolektyvui linkėjo bendrystės, tikėjimo ir suvokimo, kad kiekvieno mūsų nors ir mažas indėlis šiandien yra didelis ir svarbus kuriant ir puoselėjant vertybes, stiprinančias tiek tarpusavio ryšį, tiek teisingumo jausmą. Žmogiško dėmesio vieni kitiems, dalijimosi geru žodžiu ir emocija, nes tik taip galima susikurti palankią emocinę atmosferą darbinėje aplinkoje ir užkrėsti tuo kitus. O svarbiausia šiandien – būti sveikiems.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.


Jurgita Urbanavičiūtė
Alytaus apylinkės teismo
administracijos sekretorė
Tel. 8 315 73 544
El. p. jurgita.urbanaviciute@teismas.lt
https://alytaus.teismai.lt/

Informacija atnaujinta 2021-02-04 15:46:44