Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Alytaus apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Įtariamajam brolio nužudymu paskirtos kardomosios priemonės

Įtariamajam brolio nužudymu paskirtos kardomosios priemonės
2022-08-05

Alytaus apylinkės teisme paskirtos kardomosios priemonės asmeniui, įtariamam rugpjūčio 4 dieną peiliu padūrusiam brolį.

Rugpjūčio ketvirtosios vakarą, Alytuje, Varėnos gatvėje esančiame bute, peiliu buvo padurtas 48-erių metų vyras, kuris dėl patirtų sužalojimų neišgyveno. Įtarimai pareikšti 51-erių metų nužudytojo broliui, kuris neblaivus sulaikytas tą patį vakarą.

Rugpjūčio 5 dieną Alytaus apylinkės teimas paskyrė kardomąsias priemones įtariamajam. Nors jis savo kaltę pripažino, tačiau atsižvelgiant į tai, jog švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis negalima užtikrinti įtariamojo dalyvavimo procese, netrukdomo ikiteisminio tyrimo, taip pat siekiant užkirsti kelią naujoms nusikalstamoms veikoms, atsižvelgiant į tai, kad įtariamasis įtariamas labai sunkaus nusikaltimo padarymu, už kurį įstatymas numato itin griežtą, išimtinai laisvės atėmimo bausmę, pagrįstai galima manyti, kad įtariamasis, būdamas laisvėje, siekdamas išvengti gresiančios atsakomybės ir bausmės, gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ir teismo, jam paskirtas suėmimas trims mėnesiams.

Įtariamasis 2013 metais jau buvo teistas pagal LR baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalį (Fizinio skausmo suklėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas) ir jam buvo paskirta vienerių metų laisvės apribojimo bausmė.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Jurgita Urbanavičiūtė

Alytaus apylinkės teismo administracijos sekretorė

atliekanti atstovo su visuomene ir žiniasklaida funkcijas

Tel. 8 315 73 544

El. p. jurgita.urbanaviciute@teismas.lt

https://alytaus.teismai.lt/