Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Alytaus apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Teisėja Danguolė Urbanavičienė palieka Alytaus apylinkės teismą

Teisėja Danguolė Urbanavičienė palieka Alytaus apylinkės teismą
2022-08-01

Rugpjūčio pirmoji – paskutinė teisėjos, teismo pirmininko pavaduotojos, Danguolės Urbanavičienės darbo diena Alytaus apylinkės teisme.

Danguolė Urbanavičienė teisingumą vykdė 40 metų. Nuo 1981 iki 1993 metų dirbo Alytaus rajono apylinkės prokuratūroje, nuo 1993 metų iki 2008 metų Alytaus rajono apylinkės teismo teisėja, vėliau dirbo Druskininkų miesto apylinkės teismo teisėja, nuo 2014 metų sausio mėnesio buvo Alytaus apylinkės teismo teisėja, o nuo 2019 metų ir teismo pirmininko pavaduotoja.

Danguolei Urbanavičienei įteikta Lietuvos Respublikos Prezidento padėka už ilgametį darbą ir aukštą profesinę kompetenciją einant teisėjo pareigas, Teisėjų tarybos pirmininkės Sigitos Rudėnaitės padėka už ilgametes tiesos ir teisingumo paieškas.

Teismo pirmininkė Irmutė Kliučinskienė kalbą pradėjo išminčiaus Saliamono žodžiais: „Viskam yra metas ir kiekvienam dalykui yra reikalingas laikas po dangumi. Yra laikas gimti ir laikas mirti, yra laikas kurti ir yra laikas griauti, yra laikas išmėtyti akmenis ir juos surinkti. Yra laikas duoti ir yra laikas gauti“. Kolektyvas visada žavėjosi teisėjos Danguolės asmenybe ir kaip galima taip viską sutalpinti savyje – empatiją, gerumą, kartu reiklumą ir pareigą, meilę ir tą asmenybės stiprumą, kai tu turi pasakyti tą, ką reikia pasakyti, pareikalauti to, ko reikia pareikalauti, tą šviesą ir išmintį, kurios visada norėjosi pasiskolinti. Su ta gražia intencija, kad dabar atėjo teisėjos laikas gauti, su didele meile ir didelėm šypsenom kolektyvas ir iš kitų institucijų atvykę svečiai palydėjo teisėją Danguolę Urbanavičienę į tolimesnį gyvenimo etapą ir pasidžiaugė, kad tokią asmenybę ir tokį žmogų turėjo savo kolektyve.

 

 

 

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Jurgita Urbanavičiūtė

Alytaus apylinkės teismo administracijos sekretorė

atliekanti atstovo su visuomene ir žiniasklaida funkcijas

Tel. 8 315 73 544

El. p. jurgita.urbanaviciute@teismas.lt

https://alytaus.teismai.lt/